دلایل سفید شدن صفحه سایت چاپ

  • 5

  1. نصب قالب جدید

در هنگام نصب قالب جدید شاید کدها و فایل های جدیدی به فایل هایی نظیر functions.php اضافه شده و در نتیجه این اختلال سفید شدن صفحه سایت شما روی دهد. نمونه ای از این خطاها cannot modify header information است.

 

این خطا مربوط به ایجاد تغییر در فایل wp-config.php در هاست وردپرس شما میباشد.

در اثر پدید آمدن فاصله بین خط کدهای فایل wp-config.php خطای Cannot Modify Header Information را نمایش میدهد. این خطا صفحه سایت شما را سفید میکند و برای رفع این خطا باید فایل در wp-config.php را هاست سایت وردپرس خود باز نموده و اقدام به ویرایش آن نمائید و فاصله های ایجاد شده بین خطوط را پاک کنید. در این صورت پس از ذخیره آن این خطا نیز رفع خواهد شد

  1. نصب افزونه جدید

نصب افزونه های جدید که با نسخه وردپرس شما ناسازگاری داشته و یا اینکه با قالب شما همخوانی و تعامل لازم را نداشته و همین مورد نیز میتواند گاهی صفحه سفید را پدید سازد. توجه داشته باشید از طریق هاست میتوانید به حذف نصب افزونه اقدام نمائید.

 

  1. ایجاد تغییر در کدهای وردپرس

بعضی از کدهایی که برای افزودن امکانات جانبی به فایل هایی مانند functions.php اضافه میکنیم باید همیشه توجه داشت که در جای درست جایگذاری نموده و از صحت اطلاعاتی که به فایل ها اضافه میکنیم مطمئن شویم در غیر این صورت نادرستی این کدها میتواند صفحه سفید بسازد و نمایش را با مشکل مواجه کند.


آیا این پاسخ مفید بود؟

« بازگشت